MLE96-24DC-P
MLE96-24DC-P
Part Number: MLE96-24DC-P
Product Classification: LED Drivers
Manufacturer: Emcod Lighting Group
Description: JBOX DRIVER AC/DC 24V 4A 96W
Packaging: Case
ROHS Status: Yes
PDF: Documents
Specification
  • Part Status Active
  • Programmable Not Verified
  • Voltage - Output 24V
  • Power (Watts) 96 W