MLE60-24DC
MLE60-24DC
Part Number: MLE60-24DC
Product Classification: LED Drivers
Manufacturer: Emcod Lighting Group
Description: LED DRIVER AC/DC 24V 2.5A 60W
  • Programmable Not Verified
  • Voltage - Output 24V
  • Power (Watts) 60 W