MLE60-12DC-P
MLE60-12DC-P
Part Number: MLE60-12DC-P
Product Classification: LED Drivers
Manufacturer: Emcod Lighting Group
Description: JBOX DRIVER AC/DC 12V 5A 60W
Packaging: Case
ROHS Status: Yes
PDF: Documents
Specification
  • Part Status Active
  • Programmable Not Verified
  • Voltage - Output 12V
  • Power (Watts) 60 W