MDL4U400B
MDL4U400B
Part Number: MDL4U400B
  • Ripple -
  • Power (Watts) 400W
  • Accuracy - Voltmeter; Ammeter 0.025
  • Display Type VFD
  • Current - Output 0 ~ 60A
  • Voltage - Supply 0.1 ~ 80V
  • Size / Dimension 22.600" L x 3.200" W x 6.700" H (574.04mm x 81.28mm x 170.18mm)