M21-750-599
M21-750-599
Part Number: M21-750-599
Product Classification: Labels, Stickers, Decals - Blank
Manufacturer: Brady Corporation
Description: METALLIZED CHROME LABELS 0.75 W
Packaging: Bulk
ROHS Status: Yes
Specification
  • Part Status Active
  • For Use With/Related Products -
  • Shelf Life -
  • Width 0.750" (19.05mm)