LST-156WB080A
LST-156WB080A
Part Number: LST-156WB080A
Product Classification: Touch Screen Overlays
Manufacturer: DMC
Description: Resistive Touch Screen 15.6"
Packaging: Case
ROHS Status: Yes
PDF: Documents
Specification
  • Part Status Active
  • Type Resistive
  • Height 0.08" (2.10mm)
  • Diagonal Screen Size 15.6" (396.24mm)
  • Interface RS232C, USB
  • Length 14.23" (361.50mm)
  • Width 8.28" (210.20mm)