LST-121WB080A
LST-121WB080A
Part Number: LST-121WB080A
Product Classification: Touch Screen Overlays
Manufacturer: DMC
Description: Resistive Touch Screen 12.1"
Packaging: Case
ROHS Status: Yes
PDF: Documents
Specification
  • Part Status Active
  • Diagonal Screen Size 12.1" (307.34mm)
  • Type Resistive
  • Height 0.08" (2.10mm)
  • Interface RS232C, USB
  • Length 10.96" (278.40mm)
  • Width 7.11" (180.70mm)