LP30SR127
LP30SR127
Part Number: LP30SR127
Product Classification: Pluggable Cables
Manufacturer: Gearmo
Description: 5" LOW PROFILE STRAIGHT TO RIGHT
Packaging: Bulk
ROHS Status: Yes
Specification
  • Part Status Obsolete
  • Shielding Unshielded
  • Number of Positions 7
  • Fastening Type -
  • Color Yellow
  • Cable Type Flat
  • Usage Internal
  • Length 0.417' (127.00mm, 5.000")