IS100-L30O-C23
IS100-L30O-C23
Part Number: IS100-L30O-C23
Manufacturer: UJU
Description: POWER 1.0PITCH 30PIN H=2.3 OFF
  • Number of Positions 30
  • Pitch 0.039" (1.00mm)
  • Locking Feature -
  • Height Above Board 0.089" (2.25mm)