IS050-L30B-C10
IS050-L30B-C10
Part Number: IS050-L30B-C10
Manufacturer: UJU
Description: INPUT USER 0.5PITCHH 30PIN H=1.0
  • Part Status Active
  • Number of Positions 30
  • Locking Feature -
  • Pitch 0.020" (0.50mm)
  • Height Above Board 0.039" (1.00mm)