IS050-C51B-C39-S
IS050-C51B-C39-S
Part Number: IS050-C51B-C39-S
Manufacturer: UJU
Description: INPUT LCD 0.5PITCH 51PIN H=3.85M
  • Locking Feature -
  • Number of Positions 51
  • Pitch 0.020" (0.50mm)
  • Height Above Board 0.152" (3.85mm)