IS050-C41B-C39-S
IS050-C41B-C39-S
Part Number: IS050-C41B-C39-S
Manufacturer: UJU
Description: INPUT LCD 0.5PITCH 41PIN H=3.85M
Packaging: Strip
ROHS Status: Yes
Specification
  • Part Status Active
  • Locking Feature -
  • Number of Positions 41
  • Pitch 0.020" (0.50mm)
  • Height Above Board 0.152" (3.85mm)