IMSA-9984S-80Y943
IMSA-9984S-80Y943
Part Number: IMSA-9984S-80Y943
Manufacturer: IRISO USA Inc.
Description: CONN RCPT 80POS 0.5MM SMD GOLD
  • Part Status Active
  • Number of Rows 2
  • Contact Finish Gold
  • Mounting Type Surface Mount
  • Number of Positions 80
  • Pitch 0.020" (0.50mm)