HS19AL1UD3
HS19AL1UD3
Part Number: HS19AL1UD3
Product Classification: Rack Components
Manufacturer: Cheval
Description: CHASSIS HEATSINK 425x425x39.6MM.
  • Ventilation Non-Vented
  • For Use With/Related Products 19" Panel Width Racks
  • Type Chassis, Enclosed
  • Size / Dimension 16.732" L x 16.732" W x 1.559" H (425.00mm x 425.00mm x 39.60mm)