HS19AL1UD2
HS19AL1UD2
Part Number: HS19AL1UD2
Product Classification: Rack Components
Manufacturer: Cheval
Description: CHASSIS HEATSINK 425x335x39.6MM.
Packaging: Box
ROHS Status: Yes
PDF: Documents
Specification
  • Part Status Active
  • Features -
  • Color Black
  • Material Metal, Aluminum
  • Weight -
  • Ventilation Non-Vented
  • For Use With/Related Products 19" Panel Width Racks
  • Type Chassis, Enclosed
  • Size / Dimension 16.732" L x 13.189" W x 1.559" H (425.00mm x 335.00mm x 39.60mm)