HD7-915RCP-BLK
HD7-915RCP-BLK
Part Number: HD7-915RCP-BLK
Product Classification: RFID Antennas
Manufacturer: Mobile Mark Antenna Solutions
Description: RFID 915MHz 7 dBic Heavy-Duty/Hi
Packaging: Bulk
ROHS Status: Yes
Specification
  • Part Status Active
  • Frequency 902MHz ~ 928MHz
  • Features 7dBi Gain Max
  • Size / Dimension 209.55mm L x 19.05mm W x 209.55mm H