GS8342D36BGD-400I
GS8342D36BGD-400I
Part Number: GS8342D36BGD-400I
Product Classification: Memory
Manufacturer: GSI Technology Inc.
Description: IC SRAM 36MBIT PARALLEL 165FPBGA
  • Write Cycle Time - Word, Page -
  • Operating Temperature -40°C ~ 100°C (TJ)
  • Memory Format SRAM
  • Voltage - Supply 1.7V ~ 1.9V
  • Clock Frequency 400 MHz