GS832036AGT-333I
GS832036AGT-333I
Part Number: GS832036AGT-333I
Product Classification: Memory
Manufacturer: GSI Technology Inc.
Description: IC SRAM 36MBIT PARALLEL 100TQFP
  • Write Cycle Time - Word, Page -
  • Package / Case 100-LQFP
  • Voltage - Supply 2.3V ~ 2.7V, 3V ~ 3.6V
  • Operating Temperature -40°C ~ 100°C (TJ)
  • Memory Format SRAM
  • Clock Frequency 333 MHz