GS81302D37AGD-450I
GS81302D37AGD-450I
Part Number: GS81302D37AGD-450I
Product Classification: Memory
Manufacturer: GSI Technology Inc.
Packaging: Tray
ROHS Status: Yes
Specification
  • Part Status Active
  • Mounting Type Surface Mount
  • Programmable Not Verified
  • Memory Type Volatile
  • Memory Interface Parallel
  • Write Cycle Time - Word, Page -
  • Operating Temperature -40°C ~ 100°C (TJ)
  • Memory Format SRAM
  • Voltage - Supply 1.7V ~ 1.9V
  • Package / Case 165-LBGA
  • Clock Frequency 450 MHz