GRVC-2500S4500-0200X
GRVC-2500S4500-0200X
Part Number: GRVC-2500S4500-0200X
Product Classification: RF Shields
Manufacturer: Orbel Corporation
Description: COVER RF SHIELD GROOVE LOC 2.5
  • Type Cover
  • Height - Overall 0.200" (5.08mm)
  • Length - Overall 4.500" (114.30mm)
  • Width - Overall 2.500" (63.50mm)