GRVC-1750S3750-0200X
GRVC-1750S3750-0200X
Part Number: GRVC-1750S3750-0200X
Product Classification: RF Shields
Manufacturer: Orbel Corporation
Description: COVER RF SHIELD GROOVE LOC 1.75
  • Type Cover
  • Height - Overall 0.200" (5.08mm)
  • Length - Overall 3.750" (95.25mm)
  • Width - Overall 1.750" (44.45mm)