GRVC-1250S2500-0200X
GRVC-1250S2500-0200X
Part Number: GRVC-1250S2500-0200X
Product Classification: RF Shields
Manufacturer: Orbel Corporation
Description: COVER RF SHIELD GROOVE LOC 1.25
  • Mounting Type Snap Fit
  • Length - Overall 2.500" (63.50mm)
  • Ventilation Non-Vented
  • Type Cover
  • Height - Overall 0.200" (5.08mm)
  • Width - Overall 1.250" (31.75mm)