GRVC-0750S0750-0200X
GRVC-0750S0750-0200X
Part Number: GRVC-0750S0750-0200X
Product Classification: RF Shields
Manufacturer: Orbel Corporation
Description: COVER RF SHIELD GROOVE LOC 0.75
  • Mounting Type Snap Fit
  • Length - Overall 0.750" (19.05mm)
  • Ventilation Non-Vented
  • Type Cover
  • Height - Overall 0.200" (5.08mm)
  • Width - Overall 0.750" (19.05mm)