FTEC32L4X-230SBB
FTEC32L4X-230SBB
Part Number: FTEC32L4X-230SBB
Product Classification: Rack Thermal Management
Manufacturer: Arieltech
Description: FAN FILTER 12.84"LX12.84"W
  • Type Fan
  • Voltage - Input 230VAC
  • Size / Dimension 12.84" L x 12.84" W x 1.22" H (326.1mm x 326.1mm x 31.0mm)