FTEC26L4X-115SB
FTEC26L4X-115SB
Part Number: FTEC26L4X-115SB
Product Classification: Rack Thermal Management
Manufacturer: Arieltech
Description: FAN FILTER 10.24"LX10.24"W
  • Type Fan
  • Voltage - Input 115VAC
  • Size / Dimension 10.24" L x 10.24" W x 1.22" H (260.1mm x 260.1mm x 31.0mm)