FTEC20L4X-230SB
FTEC20L4X-230SB
Part Number: FTEC20L4X-230SB
Product Classification: Rack Thermal Management
Manufacturer: Arieltech
Description: FAN FILTER 8.11"LX8.11"W
  • Type Fan
  • Voltage - Input 230VAC
  • Size / Dimension 8.11" L x 8.11" W x 1.22" H (206.0mm x 206.0mm x 31.0mm)