FTEC16L4X-115SB
FTEC16L4X-115SB
Part Number: FTEC16L4X-115SB
Product Classification: Rack Thermal Management
Manufacturer: Arieltech
Description: FAN FILTER IP 54 6.3"LX6.3"W
  • Type Fan
  • Voltage - Input 115VAC
  • Size / Dimension 6.30" L x 6.30" W x 1.22" H (160.0mm x 160.0mm x 31.0mm)