FTEC10L4X-115SB
FTEC10L4X-115SB
Part Number: FTEC10L4X-115SB
Product Classification: Rack Thermal Management
Manufacturer: Arieltech
Description: FAN FILTER 4.57"LX4.57"W
Packaging: Box
ROHS Status: Yes
PDF: Documents
Specification
  • Part Status Active
  • Weight -
  • Specifications -
  • Type Fan
  • Voltage - Input 115VAC
  • Size / Dimension 4.57" L x 4.57" W x 1.22" H (116.1mm x 116.1mm x 31.0mm)