FT27BX6413ECAPOB
FT27BX6413ECAPOB
Part Number: FT27BX6413ECAPOB
Product Classification: Machine Interface
Manufacturer: faytech
Description: 27" PCAP TOUCH PC (X6413E)
Packaging: Bulk
  • Part Status Active
  • Operating Temperature -10°C ~ 60°C
  • Ingress Protection IP65 - Dust Tight, Water Resistant
  • Display Type Color
  • Case Color Black
  • For Use With/Related Products Multiple Manufacturer, Multiple Product
  • Type Touchscreen
  • Voltage - Supply 9 ~ 36VDC
  • Features Expansion Interface
  • Size - Display 27.0"