FE-EC14-10IN-MM
FE-EC14-10IN-MM
Part Number: FE-EC14-10IN-MM
Product Classification: Barrel Audio Cables
Manufacturer: My Cable Mart
Description: 10inch 1/4'' Mono M/M Cable
Packaging: Bulk
ROHS Status: Yes
Specification
  • Part Status Active
  • Color Black
  • Shielding -
  • 1st Connector Phone Plug, 6.35mm (1/4", 0.25")
  • Usage Headphones
  • Channels Mono
  • 2nd Connector Phone Plug, 6.35mm (1/4", 0.25")