FDC-PR2006-0A011000
FDC-PR2006-0A011000
Part Number: FDC-PR2006-0A011000
  • Part Status Active
  • Number of Inputs and Type 6 - Analog
  • Input Range -200°C ~ 1820°C, -328°F ~ 3308°F, 0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC, 0 ~ 50mV, -20 ~ 20mV