FDC-PR2003-0D0110S1
FDC-PR2003-0D0110S1
Part Number: FDC-PR2003-0D0110S1
  • Part Status Active
  • Number of Inputs and Type 3 - Analog
  • Input Range -200°C ~ 1820°C, -328°F ~ 3308°F, 0 ~ 20mA, 0 ~ 10VDC, 0 ~ 50mV, -20 ~ 20mV