FCSO960GBE-M80S
FCSO960GBE-M80S
Part Number: FCSO960GBE-M80S
Manufacturer: Flexxon Pte Ltd
Description: DEX PRO M.2 2280 240GB 3D TLC DI
Packaging: Box
ROHS Status: Yes
PDF: Documents
Specification
  • Operating Temperature -40°C ~ 85°C
  • Part Status Active
  • Weight -
  • Current - Max -
  • Voltage - Supply 3.3V
  • Memory Size 960GB
  • Size / Dimension 80.00mm x 22.00mm x 3.80mm