EXSAM1A480GV025CCE
EXSAM1A480GV025CCE
Part Number: EXSAM1A480GV025CCE
Manufacturer: ExAscend
Description: SSD 480GB 2.5" NAND SATA III 5V
Packaging: Bulk
ROHS Status: Yes
Specification
  • Part Status Active
  • Operating Temperature 0°C ~ 70°C
  • Weight -
  • Voltage - Supply 5V
  • Current - Max -
  • Form Factor 2.5"
  • Type SATA III
  • Size / Dimension 100.50mm x 69.85mm x 7.00mm