EXSAM1A120GV025CCE
EXSAM1A120GV025CCE
Part Number: EXSAM1A120GV025CCE
Manufacturer: ExAscend
Description: SSD 120GB 2.5" TLC SATA III
Packaging: Bulk
ROHS Status: Yes
Specification
  • Part Status Active
  • Weight -
  • Operating Temperature 0°C ~ 75°C
  • Size / Dimension -
  • Current - Max -
  • Voltage - Supply 3.3V, 5V
  • Form Factor 2.5"