ELI156-IPHW
ELI156-IPHW
Part Number: ELI156-IPHW
Product Classification: LCD, OLED, Graphic
Manufacturer: Future Designs Inc.
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 15.6"
Packaging: Bulk
  • Controller Type -
  • Dot Pitch -
  • Touchscreen Capacitive
  • Dot Pixels 1920 x 1080
  • Interface HDMI, USB
  • Diagonal Screen Size 15.6" (396.24mm)
  • Viewing Area 344.16mm W x 193.59mm H