ELI101-IPHW
ELI101-IPHW
Part Number: ELI101-IPHW
Product Classification: LCD, OLED, Graphic
Manufacturer: Future Designs Inc.
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 10.1"
Packaging: Bag
  • Controller Type -
  • Dot Pitch -
  • Touchscreen Capacitive
  • Diagonal Screen Size 10.1" (256.54mm)
  • Viewing Area 216.96mm W x 135.60mm H