E2213QS0F1
E2213QS0F1
Part Number: E2213QS0F1
Product Classification: LCD, OLED, Graphic
Manufacturer: Pervasive Displays
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT BLACK RED WH
Packaging: Bulk
  • Dot Size -
  • Background Color -
  • Backlight Without Backlight
  • Display Mode -
  • Viewing Area -
  • Dot Pitch 0.23mm W x 0.23mm H
  • Display Type TFT - Electronic Paper Display (EPD)
  • Diagonal Screen Size 2.13" (54.10mm)