DW-3/4D27MM
DW-3/4D27MM
Part Number: DW-3/4D27MM
Product Classification: Sockets, Handles
Manufacturer: Ampco Safety Tools
Description: SOCKET 6 POINT 27MM 3.35"
Packaging: Bulk
ROHS Status: Yes
Specification
  • Part Status Active
  • Features -
  • Weight -
  • Tool Type Socket
  • Tip Type 6 Point Socket
  • Size 27mm
  • Drive Size 3/4"
  • Length 3.35" (85.0mm)