DW-1D50MM
DW-1D50MM
Part Number: DW-1D50MM
Product Classification: Sockets, Handles
Manufacturer: Ampco Safety Tools
Description: SOCKET 6 POINT 50MM 3.74"
Packaging: Bulk
ROHS Status: Yes
Specification
  • Part Status Active
  • Features -
  • Weight -
  • Tool Type Socket
  • Tip Type 6 Point Socket
  • Length 3.74" (95.0mm)
  • Drive Size 1"
  • Size 50mm