DUS-A156WB060A
DUS-A156WB060A
Part Number: DUS-A156WB060A
Product Classification: Touch Screen Overlays
Manufacturer: DMC
Description: Capacitive Touch Screen 15.6"
  • Type Capacitive
  • Diagonal Screen Size 15.6" (396.24mm)
  • Interface USB/UART
  • Length 14.31" (363.60mm)
  • Width 8.56" (217.30mm)
  • Height 0.09" (2.35mm)