DUS-A121WB060B
DUS-A121WB060B
Part Number: DUS-A121WB060B
Product Classification: Touch Screen Overlays
Manufacturer: DMC
Description: Touch Screen
  • Part Status Active
  • Diagonal Screen Size 12.1" (307.34mm)
  • Type Capacitive
  • Interface USB/UART
  • Height 0.09" (2.35mm)
  • Length 10.99" (279.10mm)
  • Width 7.33" (186.30mm)