DK02006ZO
DK02006ZO
Part Number: DK02006ZO
Product Classification: Drill Bits, End Mills
Manufacturer: Jabil Inc.
Description: DRILL BIT CARBIDE 2MM
  • Material Carbide
  • Type End Mill, Ball
  • Diameter - Bit 0.079" (2.00mm)
  • Diameter - Shank 0.157" (4.00mm)
  • Flute Radius 1.0mm
  • Length - Overall 50.0mm