DD431D0056/02
DD431D0056/02
Part Number: DD431D0056/02
Product Classification: Motor Driver Boards, Modules
Manufacturer: Performance Motion Devices, Inc.
Description: N-SERIES BLDC ETHERNET 75W
  • Part Status Active
  • Operating Temperature 0°C ~ 40°C
  • Type Module
  • Current - Output 4A
  • Voltage - Supply 12 ~ 56VDC
  • Wattage - Load 103 W