DAC038N120ZZ3
DAC038N120ZZ3
Part Number: DAC038N120ZZ3
Product Classification: Single FETs, MOSFETs
Manufacturer: DACO Semiconductor
Description: 1200V 67A 38mOhm Single TO-247-4