DAC025N065ZZ3
DAC025N065ZZ3
Part Number: DAC025N065ZZ3
Product Classification: Single FETs, MOSFETs
Manufacturer: DACO Semiconductor
Description: 650V 100A 25mOhm Single TO-247-4