CSS-35-400-50-R1
CSS-35-400-50-R1
Part Number: CSS-35-400-50-R1
  • Number of Positions 35
  • Length 1.31' (400.00mm)
  • Cable Termination Solder
  • Pitch - Connector 0.016" (0.40mm)
  • Pitch - Cable 0.016" (0.40mm)