CSS-35-300-50-RN
CSS-35-300-50-RN
Part Number: CSS-35-300-50-RN
  • Number of Positions 35
  • Length 0.984' (300.00mm, 11.81")
  • Cable Termination Solder
  • Pitch - Connector 0.016" (0.40mm)
  • Pitch - Cable 0.016" (0.40mm)