CSS-30-550-50-RN
CSS-30-550-50-RN
Part Number: CSS-30-550-50-RN
  • Cable Termination Solder
  • Length 1.80' (550.00mm)
  • Pitch - Connector 0.016" (0.40mm)
  • Pitch - Cable 0.016" (0.40mm)