CSS-30-200-50-RN
CSS-30-200-50-RN
Part Number: CSS-30-200-50-RN
  • Number of Positions 30
  • Length 0.656' (200.00mm, 7.87")
  • Cable Termination Solder
  • Pitch - Connector 0.016" (0.40mm)
  • Pitch - Cable 0.016" (0.40mm)